نکاتی که برای انتخاب کیف باید به آن ها دقت کنید

شکل اندام خود را تعیین کنید و ضعف اندام خود را بشناسید. برای ایجاد تعادل اندام‌تان با یک کیف مناسب، شما باید از شکل و سایز اندام خود و ظاهر کلی‌تان آگاه باشید. باید کیفی انتخاب کنید که توجه را از قسمت‌های نامناسب اندام شما به قسمت‌های جذاب بدن‌تان جلب کند.

ادامه ←

۵ نکته مهم هنگام خرید شال و روسری

برای خریدن شال و روسری نیاز به دانستن سایز نیست چراکه تنوع، رنگ و طرح‌های بسیار متنوعی دارد. قیمت شال یا روسری بطور متوسط با یک وعده غذای خارج از منزل برابری می‌کند، پس چه هدیه ایی بهتر از خرید شال یا روسری؟اما همین خرید به ظاهر ساده چنانچه با دقت و توجه همراه نباشد، می‌تواند به بدترین خرید منجر شود. ۵ نکته‌ی زیرمی تواند کمک قابل توجه ایی به خرید شال و روسری مناسب کند.

ادامه ←

دکمه سردست چگونه و برای چه کاربردی شد؟

سرآستین‌های مدل فرانسوی سرآستین‌هایی هستند که با دکمه و جادکمه معمولی بسته نمی‌شوند بلکه شما برای بستن آن‌ها به دکمه سردست نیاز دارید. اما این مدل سرآستین و دکمه از کجا آمده است؟

ادامه ←

آیا شما نام‌های برندهای معروف مد را درست تلفظ می‌کنید؟

ایسی میاکی درست است یا ایسی میاکه؟ سنت لورن یا سن لوران؟ آیا شما نام برندهای معروف مد را درست تلفظ می‌کنید؟ تلفظ درست نام این برندها چیست؟ تلفظ درست نام برندهای معروف مد بستگی به محل تاسیس آن‌ها و زبانی که این کلمه در آن به کار می‌رود دارد و ما باید این نام‌ها را بر اساس زبان اصلی آن‌ها تلفظ کنیم نه شکل دیگری.

ادامه ←

نوشته شده در: مد